Нагородження нашого настоятеля

12 квітня 2017 року у Страсну середу у Володимирському Кафедральному Соборі м. Києва Святійший Патріарх Київський і всієї Руси–України Філарет нагородив нашого отця Юрія церковною нагородою – камилавкою.

Нагороди в Православній Церкві є формою відзначення трудів у пастирському служінні, богословській, науковій та адміністративній діяльності, відбудові храмів, у реалізації благодійних, соціальних та просвітницьких програм. Камилавка – це головний убір у православній церкві фіолетового або чорного кольору у вигляді циліндра, що до верху розширюється.

Однак найкраща нагорода лиш та, яку Господь обіцяв на Небесах.

Початок Літургії

Патріарх Філарет

Малий вхід з виносом нагород

Благодать Божа у сонячному промінні зійшла під час читання Патріархом Літургійних молитов