Отець Юрій прийняв участь у божественній літургії у храмі на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело»

У день свят Обрізання Господа нашого Ісуса Христа, а також в день вшанування пам’яті двох великих святителів – Василія Великого, архієпископа Кесарії Каппадокійської, та Петра (Могили), митрополита Київського, Галицького і всієї Руси, Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній очолив Божественну літургію в храмі на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело», що у столичному житловому масиві Південна Борщагівка.

Предстоятелю помісної Української Православної Церкви співслужили архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Луганський і Старобільський Лаврентій, єпископ Білогородський Іоан, настоятель храму протоієрей Роман Музика та запрошене духовенство.

Під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ.

За богослужінням була виголошена заупокійна ектенія за спокій приснопам‘ятного протоієрея Валерія Семанцо.

На малому вході Предстоятель удостоїв священнослужителів черговими богослужбовими нагородами: протоієрея Валентина Мазура – правом носіння митри, ієрея Олександра Оцабрика – правом носіння камилавки, а диякона Святослава Семанцо возведено у сан протодиякона.

Після прочитання Євангелія Блаженнійший владика виголосив першосвятительське слово проповіді та возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

Настоятель храму протоієрей Роман Музика висловив слова вдячності Блаженнійшому Митрополиту Епіфанію за Першосвятительський візит й підніс букет квітів.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)

14/01/2023 This post was written by Categories: Новини Comments are off for this post