Свято Трійці

День П’ятидесятниці – це день Святої Трійці, велике радісне свято для християн. В цей день згадується зішестя Святого Духа на Апостолів, а разом з тим і прославляється Свята Трійця. Торжественно святкує Свята Церква, заснована Богом і маючи основу свого буття в лиці Самого Спасителя (1 Кор. 3, 11) діє саме Духом Святим. Ним охрещуються та посвячуються перші архіпастирі-Апостоли, через яких благодать Священства приємственно передається до сьогодні. Святим Духом відкриті Тайни Царства Божого і Він діє в Таїнствах Церковних, ним подаються всі сили до благочестя і спасительного життя.

Маючи Святого Духа, ми повинні виконувати і заповідь, яку отримали Апостоли, будучи свідками, благовісниками Христа-Спасителя. Великим свідченням цього може бути наше життя, коли воно благочестиве і богоугодне. Перші християни більш всього свідчили про свою глибоку віру саме святим життям. Вони старались виконувати заповідь Спасителя « щоб любили один одного ви, як Я вас полюбив» (Іоанна 15,12) «Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі» (Матвія 5, 16).

Плоди Духа Святого по апостольському слову: «Любов, радість, мир, довготерпіння, лагідність, доброта, вірність, тихість, стриманність…» (Гал. 3, 5, 22-23). Ми радіємо, коли стоїмо на молитві – значить, з нами перебуває Святий Дух. Коли спокійна наша совість, немає образи, гніву, злоби – це плід Духа.

04/06/2023 This post was written by Categories: Новини Comments are off for this post