Вітаємо зі святом Водохрещі!

Водохреща біля храму

На святковій літургії на честь свята Водохрещі або Богоявлення Господнього отець Юрій освятив воду та окропив нею усіх присутніх парафіян.

Як відомо, вся вода в цей день стає святою, вона очищується і освячується сама. Церква каже, що людина, сповнена віри, отримає святу воду навіть з водопровідного крана.

А Практика показує, що освячена у церкві вода не псується після зберігання протягом року і нею можна святити житло, вона буде зцілювати і проганяти нечисту силу.

Коли ви привезете її додому, першим ділом дайте її всім членам родини. А потім (краще чоловікові) окропити нею усі приміщення з молитвою.

Починайте день з вживання натщесерце просфори і священною води, читаючи молитву:

«Господи, Боже мій, нехай буде дар Твій святий і свята Твоя вода в просвітлення розуму мого, у зміцнення душевних і тілесних сил моїх, во здравіє душі і тіла мого, в підкорення пристрастей і немочей моїх по безмежному милосерді молитвами Пречистої Твоєї Матері і всіх святих Твоїх. Амінь».

19/01/2015 This post was written by Categories: Новини Comments are off for this post