Христос охрестився!
У день свята Богоявлення, Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, 19 січня 2023 року, в храмі на честь Духа Святого настоятель о.Юрій відслужив святкову літургію та звершив чин Великого освячення води і окропив нею парафіян. Вітаємо усіх зі святом Хрещення Господнього і бажаємо, щоб Бог, котрий явився під час сьогоднішнього свята Богоявлення, Отець, Син і Дух Святий перебував завжди в наших серцях!
![](https://hram-sv-duha.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/20230119_101019.jpg)
![](https://hram-sv-duha.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/20230119_100906.jpg)
![](https://hram-sv-duha.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/20230119_100502.jpg)
Off
19
Jan