Стрітення Господа нашого Ісуса Христа

stritennia-Стрітення
…У нас в житті є зустрічей багато.
Ми часто ждем ці радісні хвилини
— та все ж найбільше, незабутнє свято — це зустріч Бога і людини.”

Сьогодні церква відзначає одне з дванадцяти найбільших свят – Стрітення Господа нашого Ісуса Христа.

У свято Стрітення згадаймо, що Спаситель завжди іде нам назустріч, наше ж завдання – прийняти світло богопізнання. Всі ми прагнемо зустрічі з Богом і кожен по-особливому очікує її у своєму житті. В храмі, під час молитви, якщо ми щиро відкриємо своє серце і душу, то зможемо відчути цю особливу зустріч з Богом. Адже саме в Таїнствах, а особливо в Євхаристії, Господь дарує той невидимий дотик Його благодаті. Причастя під виглядом хліба і вина животворчих Таїн Тіла і Крові Христа-Спасителя і є справжньою зустріччю з Господом, яка можлива для кожного з нас.

Творець дарував кожному з нас певний відрізок часу на землі, який ми можемо прожити так, щоби стати достойними життя блаженного і вічного. Тож не відкладаймо на потім: відкривши серця для Господньої любові, творімо добро та даруймо цю любов ближнім. А також будьмо вдячні за всі благодіяння, якими так щедро обдаровує нас Господь на життєвому шляху.

IMG-af7127945e8801313fb3f972c3887f0b-V

IMG-900cc343881cdf14af16c0121e6bd520-V

15/02/2020 This post was written by Categories: Новини Comments are off for this post